O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą hurtową produktów budowlanych na terenie całej Polski. Nasza oferta to efekt wieloletniego doskonalenia i rozwoju produktów, mającego na celu stworzenie oferty wyrobów na najwyższym poziomie.

Flagowym produktem firmy PAROTEC jest gama wysokodyfuzyjnych membran dachowych, które wykonane są z surowców najwyższej jakości przy równoczesnym przestrzeganiu wysokich wymagań technologicznych. Zapewnia to optymalne właściwości użytkowe oraz jakościowe naszych produktów.

Tradycyjnie w naszej ofercie znajduje się również bogaty zestaw akcesoriów dachowych, między innymi: taśmy kalenicowe i kominowe, obróbki blacharskie, kosze dachowe, spinki do dachówek, elementy komunikacji dachowej i ochrony przeciwśniegowej.

Oferujemy Państwu także szeroki wybór nowoczesnych, cienkowarstwowych ekranów termoizolacyjnych z powłokami odbijającymi promieniowanie cieplne oraz różnego rodzaju folie do hydro i paroizolacji. Firma PAROTEC dzięki stabilnej pozycji na rynku jest rozpoznawalną i docenianą marką w branży budowlanej.

Poprzez inwestycje w stale unowocześniany park maszynowy, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość oferowanych wyrobów, zachowując przy tym konkurencyjne ceny naszych produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dopasowaliśmy naszą strukturę organizacyjną do Państwa potrzeb. Nasi pracownicy Działu Obsługi Klienta udzielą szczegółowych informacji o wszystkich produktach w ofercie PAROTEC, natomiast utrzymanie wysokich stanów magazynowych gwarantuje sprawną i szybką realizację Państwa zamówień na terenie całej Polski.

Wybierając współpracę z naszą firmą, stawiają Państwo nie tylko na wysoką jakość produktów i atrakcyjne ceny, ale również na wygodę, łatwość w wyborze zamawianego towaru oraz zadowolenie ze wzajemnej współpracy. Mamy nadzieję, że strona będzie stanowiła dla Państwa przydatne narzędzie i ułatwi Państwu pracę zarówno z klientami jak i z naszą firmą.

Z wyrazami Szacunku
Zarząd i pracownicy
PAROTEC Sp. z o.o.